| tip | Ekskavatör parçaları |
|---|---|
| renk | Müşteri Gerekli |
| Uygulama | madencilik |
| Sertlik | 48-52HRC |
| paket | standart paketleme |
| tip | Ekskavatör parçaları |
|---|---|
| renk | Müşteri Gerekli |
| Uygulama | madencilik |
| Sertlik | 48-52HRC |
| Kapasite | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Malzeme | Q355B / 16Mn |
|---|---|
| Renk | herhangi bir renk |
| makine | Herhangi Bir Makine |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Sağlama süresi | 7-10DAYS |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Garanti | 12 ay |
| Boy | özelleştirilmiş Boyut |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| tip | Muhtelifleri temizle |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Adedi | 1 parça |
| Sertlik | HRC 50-53 |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| tip | Mekanik |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Adedi | 1 parça |
| Kapasite | 0.01 ~ 15cbm |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| ad | Riper Eklentisi |
| tip | Ekskavatör Hidrolik Riper |
| renk | Müşteri Gerekli |
| Şart | Yeni% 100 |
| tip | Standart |
|---|---|
| Uygulama | Çamur Kazma |
| kullanım | Ulaşım |
| renk | Müşteri Gerekli |
| model | 1T-5T |
| Tip | hendek kovası |
|---|---|
| Genişlik | 800mm-1500mm |
| İsim | Ekskavatör Temiz Kanal Açma Kovası |
| Ağırlık | 500-1550kg |
| Uygun | JCB ekskavatör |