| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Garanti |
| Paketleme | Standart İhraPC Paleti |
| Başvuru | İnşaat makineleri |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| İşletim ağırlığı | 800kg |
|---|---|
| Kova kapasitesi | 0,58 m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Müşteri gerekli |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| MOQ | 1 parça |
|---|---|
| Renk | Siyah Sarı |
| Ağırlık | 220-1150kg |
| Uygulama | Kazı, Yükleme, Kazı |
| Ürün Adı | Ekskavatör Genel Amaçlı Kova |
| Paketleme | Koyun eti |
|---|---|
| Özellikleri | Yüksek Mukavemet, Dayanıklı |
| Renk | Siyah Sarı |
| Ağırlık | 220-1150kg |
| Ürün Adı | Ekskavatör Genel Amaçlı Kova |
| Usage | Construction |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Capacity | 0.4-6 Cubic Meters |
| Size | Standard Size/Customized |
| tip | dönen |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kelime | Kaya İşleyici |
| Anahtar kelimeler | Ekskavatör Mekanik Çeneli |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Tip | ekskavatör ataşmanı |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Ağırlık | 2000~3100kg |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| isim | ekskavatör yol sökücü |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Uygun ekskavatör | 1- 8 tonluk ekskavatör |
| levha kalınlığı | 50mm-120mm |
| Uygulama | hardpan kazma ve yükleme |
| Tip | ekskavatör tırmığı |
|---|---|
| Başvuru | Arazi Takas ve Saha hazırlığı |
| Ürün adı | ekskavatör kök tırmığı |
| Şart | Yeni |
| OEM | Destek |