| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| özellik | yüksek verim |
| tip | Ağır ekipman parçaları |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 20000 mm |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Marka adı | HUITONG |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Uygun Ekskavatör | 20-40 ton |
| uzunluk | 8-11 milyon |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 3T-50T |
|---|---|
| Uygulama Makinesi | Digger Ekskavatör |
| Malzeme | Q355B / NM360 / Hardox400 |
| Liman | Guangzhou / Huangpu / Nansha |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Ürün adı | Ekskavatör Fırça Tırmığı |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Garanti | 1 YIL |
| Pim Çapı | Özel boyutu destekleyin |
| Uygun ekskavatör modeli | SY,PC,HD,PC,EX |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Başvuru | ekskavatör |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Tip | Hidrolik |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | ekskavatör |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |