| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Başvuru | Paletli Ekskavatör, Ekskavatör / Yükleyici, Yükleyici, Buldozer vb., Ekskavatör takılı |
| Tip | Ekskavatör Yedek Parçaları,Taş Kovası,Ekskavatör Kovası,Tarımsal Ormancılık İzleme Sistemi,Ahşap Kıs |
| Malzeme | Q345B,400+Diğer Markalar Standart Aşınma Malzemeleri.,Q345B+NM360,Alaşımlı Çelik,Q345B/NM400/HARDOX |
| oem | Destek |
| Uygulama | ekskavatör |
|---|---|
| MOQ | 1 parça |
| kova tipi | İskelet kovası |
| Renk | Sarıw/Siyah/Özelleştirilebilir |
| Ağırlık | Özel |
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
| Garanti | 6 ay |
| Türü | eğimli kova |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| kova tipi | İskelet kovası |
| Kovanın Kapasitesi | 0.2-2.8 Metreküp |
| MOQ | 1 parça |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Renk | Sarı/Siyah/özelleştirilebilir |
| Garanti | 3 Aylık |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1-5 M3 |
| Görev | Ahşap Yakalama / Yakalama |
| Kapasite | 0.1-0.75 CBM |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Türü | eğimli kova |
| Garanti | 6 ay |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
| servisten sonra | Çevrimiçi video desteği |
|---|---|
| Kaynağı | Guangdong, Çin |
| Anahtar Kelime | Kazı makinesi kaya yumruğu ve kolu |
| OEM | Sağlanan OEM Hizmetleri |
| fabrika | Çin ekskavator parça fabrikası |
| Malzeme | Q355B / NM360 / Hardox400 |
|---|---|
| Uygulama | Temizlik Hendekleri |
| renk | herhangi bir renk |
| paketleme | Standart paketleme |
| ağırlık | 0.2-1t |
| Renk | Sarı/Siyah/özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kavrama Kapasitesi | 3-100 Ton |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1-5 M3 |
| Ürün Adı | Ekskavatör başparmak kovası |
| Açılış Genişliği | 500mm-2000mm, Özel |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |