| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Saha bakım ve onarım servisi |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 13-35 |
| Uygulama | Hafif işler |
| Türü | Standart |
| Malzeme | Q355 + Aşınmaya dayanıklı malzeme |
|---|---|
| renk | Gerektiği gibi |
| Ağırlıklar | 1-20Ton |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| paket | Standart Paket / gerektiği gibi |
| Renk | sarı veya müşteri istek olarak |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | Ekskavatör takılı |
| Tip | SD Kova |
| Malzeme | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve döner olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Kaya Kovası |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Uygun | EX230 Ekskavatör |
| Tip | Zor görev |
| Garanti | 6 ay |
| Şart | Yeni |
| Malzeme | Q345B |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Başvuru | ekskavatör |
| Tip | İskelet kovası |
| Thumb Type | Hydraulic |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Yellow/customizable |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Weight | 220-3800kg |