| Uygulama | Paletli ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Huitong |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Uygulanabilir Endüstriler | Makine, İnşaat işleri |
| OEM | Mevcut |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | ekskavatör ataşmanı |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Ağırlık | 2000~3100kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Başvuru | Paletli ekskavatör |
|---|---|
| Şart | Yepyeni |
| modeli | tırtıl |
| Renk | Yellow.Orang veya Müşterinin İsteği |
| ADEDI | 1 ADET/TAKIM |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | ekskavatör ataşmanı |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Ağırlık | 2000~3100kg |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | ekskavatör ataşmanı |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Ağırlık | 2000~3100kg |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | ekskavatör ataşmanı |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Ağırlık | 2000~3100kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |