| Malzeme | 16Mn / Q355 |
|---|---|
| Uygulama | Topraktan kaya ve döküntüleri ayırın |
| Avantajı | Çin'de kullanılan en iyi çelik |
| OEM | Kabul |
| Garanti | 6 ay |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Malzeme | Q345B |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulama | 1-30t ekskavatör |
| Başvuru | İnşaat makineleri |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| İlerlemek | Uzatılmış Uzunluk ve Daha Yüksek Mukavemet |
| Malzeme | Çelik |
| Oem | Kabul edilebilir |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Uygulama | İnşaat makineleri |
| Görev | Silt Temizleme, Yıkım, Madencilik Faaliyetleri, Tarama |
| Sertifikalar | ISO 9001 |
| Sertifikalar | ISO 9001 |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat makineleri |
| Ürün Adı | Uzun Erişimli Ekskavatör Bomu |
| İlerlemek | Uzatılmış Uzunluk ve Daha Yüksek Mukavemet |
| Malzeme | Q355B, Q420/550/690 |
| İlerlemek | Uzatılmış Uzunluk ve Daha Yüksek Mukavemet |
|---|---|
| Uzunluk | 10-30 Metre |
| Ürün Adı | Uzun Erişimli Ekskavatör Bomu |
| Garanti | 6 ay |
| Renk | Özel |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |