| Renk | Müşteri gerekli |
|---|---|
| Malzeme | Çelik,Q345B,NM360/400,HARDOX450/500 |
| Garanti | 1 Yıl,6 Ay-12ay |
| Başvuru | atık demir, pik demir, Limanlarda, çakıllarda yaygın olarak kullanılır |
| Ağırlık | 0,5-2t |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
|---|---|
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Renk | Özel |
| Şekil | Dört Veya Beş Pençe |
|---|---|
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Başvuru | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
| Renk | Özel |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Renk | Özel |
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |
|---|---|
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
| Renk | Özel |
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Renk | Özel |
|---|---|
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
| Ağırlık | 380-2250kg |