| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulama | 1-30t ekskavatör |
| OEM | Kabul edilebilir |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | İnşaat makineleri |
| sertifikalar | ISO 9001 |
| Renk | Özel |
|---|---|
| Malzeme | Q355B, Q420/550/690 |
| Görev | Silt Temizleme, Yıkım, Madencilik Faaliyetleri, Tarama |
| Ürün Adı | Uzun Erişimli Ekskavatör Bomu |
| İlerlemek | Uzatılmış Uzunluk ve Daha Yüksek Mukavemet |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | Özel |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulama | 1-30t ekskavatör |
| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Başvuru | 1-30t ekskavatör |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |