| Uygulama | İnşaat makineleri |
|---|---|
| Sertifika | ISO 9001 |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Yüksek Erişimli Kol Yıkımı |
| Ekskavatör markası | Herhangi bir marka |
| Tip | Sessiz / Yan / Üst |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | soosan |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| modeli | SB81 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | Sessizlik |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | soosan |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| modeli | SB40 |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| Ana bileşenler | Motor |
| Malzeme | Q460NM360 / 400 HARDOX450 / 500 |
| renk | Müşterinin Isteği |
| paketleme | Özelleştirilmiş Karton Ambalajlar |
| Ürün adı | Hidrolik / Manuel hızlı bağlantı |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Garanti | 1 YIL |
| Pim Çapı | Özel boyutu destekleyin |
| Uygun ekskavatör modeli | SY,PC,HD,PC,EX |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Ürün adı | Ekskavatör İskelet Kovası |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Garanti | 1 YIL |
| Pim Çapı | Özel boyutu destekleyin |
| Uygun ekskavatör modeli | SY,PC,HD,PC,EX |