| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Başvuru | ekskavatör |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Tip | Hidrolik |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Garanti | 3 ay |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisleri, Enerji ve Madencilik, Perakende, İnşaat işleri |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 5-45 |
| Uygulama | Çamur Kazma |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Uygulanabilir Endüstriler | Çiftlikler, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Üretim Tesisi, Enerji ve Madencilik, Perakende, İnşaat işle |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 7-60 |
| Türü | Standart |
| Malzeme | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Başvuru | ekskavatör |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Tip | Hidrolik |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q345B |
| Başvuru | tüm ekskavatör ön uç ekipmanlarını takın |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Marka adı | HUITONG |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Uygun Ekskavatör | 20-40 ton |
| uzunluk | 8-11 milyon |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Garanti | 1 yıl |
| kullanım | kum veya başka bir şey yükleyin veya boşaltın |
| Boy | özelleştirilmiş Boyut |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | ekskavatör ataşmanı |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Ağırlık | 2000~3100kg |