| Malzeme | çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
| Türü | eğimli kova |
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
| Kapasite | 0.1-0.75 CBM |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Saha bakım ve onarım servisi |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 10-30Ton |
| Kapasite | 0,01-15cbm |
| Şart | Durum,% 100 Yeni |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| tip | Temiz |
| renk | Müşterinin Isteği |
| pinler | Temperleme ve Sertleştirme |
| Sertlik | HRC 50-53 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ürün adı | Ekskavatör Devirme Kovası |
| Malzeme | Q355b+NM400 |
| Genişlik | 900-2400mm |
| Tip | Eğme temizleme Kovası |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| tip | Temiz |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Adedi | 1 parça |
| Sertlik | HRC 50-53 |
| Uygulama | Kereste, ahşap, kütük, taş, kaya kapma |
|---|---|
| tip | Mekanik |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Anahtar Kelime | Kepçe Kepçesi |
| Kapasite | 0.01 ~ 15cbm |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| tip | Temiz |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Adedi | 1 parça |
| Sertlik | HRC 50-53 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Ekskavatör Devirme Kovası |
| Genişlik | 1800 mm |
| isim | ekskavatör yol sökücü |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Uygun ekskavatör | 1- 8 tonluk ekskavatör |
| levha kalınlığı | 50mm-120mm |
| Uygulama | hardpan kazma ve yükleme |