| Uygulama | Farklı ataşmanlar arasında daha kolay geçiş |
|---|---|
| Malzeme | Q355B / QA60D |
| OEM | Kabul |
| MOQ | 1 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Renk | Müşteri Gerekli |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Tip | Hidrolik, Döner |
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Ürün Adı | ekskavatör yıkım bomu |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 30 tonluk kazıcı |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Uzunluk | 18m; Özelleştirilmiş |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| tip | dönen |
|---|---|
| Uygulama | Hurda, taş işleme |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kelime | Kaya İşleyici |
| Anahtar kelimeler | Ekskavatör Mekanik Çeneli |
| Uygun Ekskavatör | 38-42ton |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Hizmet | Danışmanlık, Tasarım, Özelleştirme |
| Uygulama | Kazık Temel |
| Malzeme | Q355B / HG785 / Q690D |
| özellik | yüksek verim |
|---|---|
| renk | Müşterinin Isteği |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Kelime | Ekskavatör Mıknatıs Kaldırma |
| Uygulama | Çiftlikler, Ev Kullanımı, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |