| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Uygun Ekskavatör | 38-42ton |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Hizmet | Danışmanlık, Tasarım, Özelleştirme |
| Uygulama | Kazık Temel |
| Malzeme | Q355B / HG785 / Q690D |
| özellik | yüksek verim |
|---|---|
| renk | Müşterinin Isteği |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Kelime | Ekskavatör Mıknatıs Kaldırma |
| Uygulama | Çiftlikler, Ev Kullanımı, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Renk | Müşteri gerekli |
|---|---|
| isim | ekskavatör sökücü |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Uygun ekskavatör | 1-10ton |
| OEM | Ekskavatör Kepçe Ripper |
| Özellik | Yüksek verim |
|---|---|
| Renk | Müşterinin İsteği |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| anahtar kelime | Ekskavatör Mıknatıs Kaldırma |
| Başvuru | Çiftlikler, Evde Kullanım, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Uygun Ekskavatör | 38-42ton |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Hizmet | Danışmanlık, Tasarım, Özelleştirme |
| Uygulama | Kazık Temel |
| Malzeme | Q355B / HG785 / Q690D |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Renk | Müşteri Gerekli |
|---|---|
| Malzeme | Çelik,Q345B,NM360/400,HARDOX450/500 |
| Garanti | 1 Yıl,6 Ay-12ay |
| Başvuru | atık demir, pik demir, Limanlarda, çakıllarda yaygın olarak kullanılır |
| Ağırlık | 0,5-2t |