| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Uygulama | Malzemelerin yüklenmesi / boşaltılması |
|---|---|
| tip | Kapaklı Kova |
| Malzeme | Q460 + NM360 |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kapasite | 0.2-5.0CBM |
| Uygulama | Malzemelerin yüklenmesi / boşaltılması |
|---|---|
| tip | Kapaklı Kova |
| Malzeme | Q460 + NM360 |
| Yerel Hizmet Konumu | Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Japonya, Avustralya, Şili, Sri Lanka |
| Kapasite | 0.2-5.0CBM |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Packaging | Mutton |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Color | Black/Yellow |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| Uygulama | Malzemelerin yüklenmesi / boşaltılması |
|---|---|
| tip | Kapaklı Kova |
| Malzeme | Q460 + NM360 |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kapasite | 0.2-5.0CBM |
| Uygulama | Malzemelerin yüklenmesi / boşaltılması |
|---|---|
| tip | Kapaklı Kova |
| Malzeme | Q460 + NM360 |
| Yerel Hizmet Konumu | Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Japonya, Avustralya, Şili, Sri Lanka |
| Kapasite | 0.2-5.0CBM |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Ağırlık | 1700 |
|---|---|
| Makine tipi | Ekskavatör Ataşman Kıskacı |
| Paketleme | Tahta kutu |
| anahtar kelime | Ekskavatör Başparmak Klipsi |
| Malzeme | Q355B |
| Ürün Adı | Ekskavatör standart Kepçe |
|---|---|
| Uygun | 12ton ekskavatör |
| Moq | 1 set |
| Malzeme | Q355/NM400/Hardox 450 |
| Kapasite | 0.3-0.65m³ |