| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik destek, Çevrimiçi destek, Saha bakım ve onarım hizmeti |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 13-35Ton |
| Başvuru | Hafif işler |
| Malzeme | Q345B/16MN |
| OEM | Destek olmak |
|---|---|
| alaşım | Yüksek dayanımlı çelik |
| tip | Standart kova |
| Malzeme | 16dk |
| Uygun | 25 tonluk ekskavatör |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Packaging | Mutton |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Kapasite | 0,25-1,4 metreküp |
|---|---|
| Başvuru | Kazı, Yükleme, Kazı |
| Özellikler | Yüksek Mukavemetli, Dayanıklı, Korozyona Dirençli |
| Renk | Siyah Sarı |
| Ağırlık | 220-1150kg |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| MOQ | 1 Piece |
| Color | Black/Yellow |
| Packaging | Mutton |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| Color | Black/Yellow |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| MOQ | 1 Piece |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| MOQ | 1 Piece |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Packaging | Mutton |
| Color | Black/Yellow |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik destek, Çevrimiçi destek, Saha bakım ve onarım hizmeti |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 13-35Ton |
| Başvuru | Hafif işler |
| Malzeme | Q345B/16MN |