| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Ağırlık | 220-650kg |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Malzeme | Q355B |
| Garanti | 6 ay |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Sertifika | ISO9001 ce |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
|---|---|
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| sertifika | ISO9001 ce |
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Malzeme | Q355B |
| Sertifika | ISO9001 ce |
|---|---|
| Ağırlık | 220-650kg |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Malzeme | Q355B |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Garanti | 6 ay |
| Sertifika | ISO9001 ce |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Ağırlık | 220-650kg |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Garanti | 6 ay |
| Sertifika | ISO9001 ce |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Ağırlık | 220-650kg |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Garanti | 6 ay |
| Sertifika | ISO9001, CE |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Garanti | 6 ay |
| Ağırlık | 220-650kg |
| Ürün Adı | Kazı makinesi Flayet kesicisi |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Malzeme | Q355/NM400/Hardox450 Mevcut |
| İhtiyaçları | 22 tonluk bir ekskavatör |
| Oponasyon genişliği | 2m; Özelleştirmek |