| Renk | Sarı/Mavi/Siyah/Kırmızı |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 veya özelleştirilmiş |
| Tip | Yatırma Kovası |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği |
| Renk | Sarı veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Q345/460+NM400 |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Kapasite | 0.2-1.1cbm |
| Renk | Sarı/Mavi/Siyah/Kırmızı |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 veya özelleştirilmiş |
| Tip | Yatırma Kovası |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği |
| Tip | hendek kovası |
|---|---|
| Genişlik | 800mm-1500mm |
| İsim | Ekskavatör Temiz Kanal Açma Kovası |
| Ağırlık | 500-1550kg |
| Uygun | JCB ekskavatör |
| Tip | hendek kovası |
|---|---|
| Genişlik | 800mm-1500mm |
| İsim | Ekskavatör Temiz Kanal Açma Kovası |
| Ağırlık | 500-1550kg |
| Uygun | JCB Ekskavatör |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Renk | Sarı veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Kapasite | 0.2-1.1cbm |
| Uygulama | toprağı kazmak |