| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Q345B |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Şart | 100% yeni |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maks. Çalışma yarıçapı | 11250 mm |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 20000 mm |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maks. Çalışma yarıçapı | 11250 mm |
| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 6-55T |
| standart kova | 0.6m3 |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| model | LG933L / LG936L / LG938L / LG946L / lg956l / l956f / lg958l / LG968 / L968F |
| renk | Müşteri Gerekli |
| Malzeme | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| Kazık Hızı | 200-255L / dakika |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |