| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Moq | 1 set |
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Oem | Sağlanan OEM Hizmetleri |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Uygun | PC30 Ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Kapasite | 0.1cbm |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Tip | hendek kovası |
| Kapasite | 0.1-8.7cbm |
| Genişlik | 800mm-1000mm |
| İsim | Ekskavatör Temiz Kanal Açma Kovası |
| Malzeme | Q345/460+NM400 |
|---|---|
| Tip | hendek kovası |
| Kapasite | 0.1-8.7cbm |
| Genişlik | 500mm-3500mm |
| Paketleme | Ahşap Palet veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Q345/460+NM400 |
|---|---|
| Tip | hendek kovası |
| Kapasite | 0.1-8.7cbm |
| Genişlik | 500mm-3500mm |
| Paketleme | Ahşap Palet veya Özelleştirilmiş |
| Thumb Type | Hydraulic |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Yellow/customizable |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Weight | 220-3800kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Ekskavatör drenaj kovası |
|---|---|
| Malzeme | hardoks 400 |
| Uygun | 1-6 tonluk ekskavatör |
| Renk | sarı veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 0.1-1.5 cm3 |
| Başvuru | ekskavatör kepçesi |
|---|---|
| Durum | %100 yeni |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Garanti Sonrası Hizmet | Çevrimiçi Destek Video Teknik Destek |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Çiftlikler, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisleri, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 25-70 |
| Liman | Herhangi Bir Bağlantı Noktası |