Ana sayfa ÜrünlerAğır Hizmet Ekskavatör Kovası

İnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovası

Sertifika
iyi kalite Ağır Hizmet Ekskavatör Kovası satış için
İlk siparişimizi 2018'de, 2016 Bauma conexpo India'da Alice ile kartvizitimi değiştirdikten iki yıl sonra denedik. Tedarikçimiz siparişimizi zamanında bitirmedi ve yaklaşık 100.000 USD bize neden olacak. Huitong'u ilk kez denedik. Huitong, acele siparişleri ile uğraşırken iyidir ve kalitesi çok iyidir.

—— Mr.Varun, Bayi, Hindistan

İthalat işime ilk başladığımda Huitong ile ilk kez çalışıyorum. Jeremy'den tonlarca pazar anlayışı var. Kötü huyuma karşı çok hoşgörülü bir arkadaş. 2017'de Jeremy, neden olduğum konşimento sorununu çözmeme yardımcı oldu. Huitong, sorunla en kısa sürede ilgilenmemiz gerektiğini her zaman vurgulamaktadır.

—— Mr.Stanislav Lilov, Bulgaristan

Huitong ile 2017'den itibaren çalışmaya başladık, dürüst, profesyonel, her zaman ilk adımda problemleri çözmemize yardımcı oluyoruz, ancak Huitong'dan ekskavatör ekleri bir durakta, iyi bir arkadaş gibi pazar bilgilerini paylaşıyoruz. İşlerini Seviyorum.

—— Sony

Ben sohbet şimdi

İnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovası

Construction Loader Fine Screening Bucket Limestone Concrete Quarry Stone Jaw Crusher Bucket
Construction Loader Fine Screening Bucket Limestone Concrete Quarry Stone Jaw Crusher Bucket
video play

Büyük resim :  İnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovası

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HUITONG
Sertifika: CE Certificate
Model numarası: komatsu/kobelco/hitachi/tırtıl/Volvo
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 ADET/TAKIM
Fiyat: USD500-3000/SET
Teslim süresi: 5-15 gün
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 200 Set
Detaylı ürün tanımı
Uygulama: kırma taş Ürün adı: Ekskavatör Kırıcı Kovası
Uygun: 12-120t Ekskavatör Malzeme: Q355B
Adedi: 1 takım Renk: siyah/sarı/Müşteri Gerekli
Satış Sonrası Hizmet Verilir: Çevrimiçi Hizmet Desteği
Vurgulamak:

İnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası

,

Kireçtaşı İnce Eleme Kovası

,

Kırıcı Kova Ekskavatör Aksesuarları

Ekskavatör Aksesuarları İnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Taş Çeneli Kırıcı Kovası

İnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovası

ekskavatörTarama Kovası

Bir kova kırıcı veya kırıcı kova, bir tür çeneli kırıcıdır.Yerleşik inşaat atıkları ve yıkım malzemelerini ezmek için ekskavatörlere takılı bir alettir.Parçalanan malzemeyi serbest bırakmak için arkası açık olan bir kürek tasarımına sahiptir.Normal çeneli kırıcılara göre çeneli kırıcı kovası üretimi daha düşük olmakla birlikte daha kolay taşınabilir ve çalışması için sadece bir ekskavatöre ihtiyaç duyar.
 
Kovalı kırıcılar, öncelikle ham minerallerin, beton ve duvarın parçalanması için madencilik ve yıkım işlerinde kullanılır.
 
İnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovası
    
 

Çalışma prensibi

 

Çalışma şekli, içinde iki kırma çenesi bulunan bir kovadan oluşur, bunlardan biri sabit diğeri doğrudan motorla tahrik edilir ve ona göre ileri geri hareket eder, benzersiz, agresif bir sekiz rakamı kırma hareketine sahiptir, yüksek üretir. kaliteli kübik ürün, agreganın şantiyede tekrar kullanılmasını sağlar.

İnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovası
Uygulama
İnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovası İnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovası İnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovası

İnşaat Çöpü Yapı Taşı Maden Taşı

İnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovası

Kırma kovası, taş ocakçılığı, madencilik, çakıl ve inşaat malzemeleri geri dönüşümünde yaygın olarak kullanılmaktadır.Kırma kovası, 20 tondan daha ağır ekskavatörler için uygundur.Kırma kovası kompakt, çok amaçlıdır ve inert malzemelerin veya yıkım nedeniyle inşaat malzemelerinin (yol mühendisliği-altyapı-boru hatları ve boru hatları) kırılması ve geri dönüştürülmesi için uygundur.
 
modeli
Birim
RCB150
RCB200
ekskavatör
Ton
10-18
20-35
Ağırlık
Kg
1450
3500
Kova kapasitesi
metre kare
0,36
0,75
Kova açma ölçüsü
mm
1240*500
1240*500
Giriş boyutu
mm
475*520
500*700
çıktı boyutu
mm
10-120
10-200
Boyut
Uzunluk(m)
1.35
2.25
Genişlik(m)
0,55
1.3
Yükseklik(m)
1.25
1.45

 

 

Referans Genel Düzenleme Çizimi

Genel Düzenleme Çizimini ihtiyaçlarınıza göre yapacağız.Mükemmel boyutu sağlamak için, nihai çizimi onayladıktan sonra tüm ürünler üretilecektir.

Nasıl seçilir?

1. Ekskavatör modeliniz nedir?
2.Hangi tip istiyorsunuz?
3. Kol genişliği, pim çapı ve pim merkezinden merkeze.
 

İnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovasıİnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovası

İnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovasıİnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovasıİnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovasıİnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovasıİnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovasıİnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovasıİnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovasıİnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovasıİnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovasıİnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovasıİnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovasıİnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovasıİnşaat Yükleyici İnce Eleme Kovası Kireçtaşı Beton Ocağı Taş Çeneli Kırıcı Kovası

 

 

İletişim bilgileri
Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Tang

Tel: 86-18922117251

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)